Bilgisayar ve Bilgisayar sarf ürünleri satış ve Teknik Destek

Bilgisayar / Notebook Bakım ve Onarımı
Marka PC ve notebook satışları yanı sıra istenilen özelliklerde (toplama pc) oluşturulan bilgisayar satışlarımızla çok uygun fiyatlarda 12 aya varan vade imkanlarıyla sizlerin hizmetindeyiz. Diğer teknoloji marketlerin satış fiyatlarının altında bilgisayar almak isterseniz bizimle irtibata geçiniz.
Tabiki bilinmesi gereken en önemli şeylerden biriside satış sonrası garanti takip ve servis hizmetleridir.
Alınan tüm ürünlerin garanti süresi boyunca bakım ve onarımı tarafımızdan sağlanmaktadır.
Garanti sonrası da bu hizmetleri firmamızdan talep edebilirsiniz.
En önemli şey almış olduğunuz ürünün arıza durumunda karşınızda muhatap bulabilmektir. Ürününüzün garanti takibinde sorun yaşamamak adına bizimle irtibata geçiniz.
Kurumsal veya kişisel kullanıcıların hepsi mutlaka teknik servise ihtiyaç duymaktadır. Bilgi Bilişim Sistemleri teknik servisi olarak Rize de en iyi hizmet veren firmalardan biriyiz. Teknik servis konusunda uzman teknisyenlerimiz daima hizmetinizdedir. Bilgi Bilişim Sistemleri teknik servisi olarak Rize'de verdiğimiz hizmetlere gelince Yazılım ve donanımdan kaynaklanan tüm arızalar, yedek parça satışı, değişimi ve tamiri, bakım anlaşmaları, veri kurtarma hizmetlerimiz ile Rize'de tüm bilgisayar kullanıcılarının yanındayız. Yerinde tamir edilemeyen bilgisayarlarınızı teknik servisimize getirerek arızasını belirledikten sonra sizlere bilgi vermekteyiz. Onayınız olursa tamir işlemini gerçekleştirerek size teslim etmekteyiz.
Linux Windows Macos ve Mobil işletim sistemleri çözümleri Data kurtarma, yedekleme hizmetleri

Barkod Otomasyon sistemleri

Alarm ve diğer güvenlik sistemleri

Web tasarım hosting hizmetleri

Akıllı telefon, tablet, pda yazılım, uygulamaları

Network, Sunucu ve Network Güvenlik Sistemleri

designed by rizeonline